Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Svlek M. viridis

Zdravím, mám menší problém s mím samcem M. viridis, v sobotu jsem viděl první náznak svlékání, tak jsem více porosil, bohužel ještě dnes není dosvlékaný celý. Mám ho namočit v teplé vodě a dosvlékat, nebo to u takhle starých hadů (6 let) trvá dýl? Děkuji

Odmočit,můžeš použít odličovací tampony a VELMI opatrně sundávat pomocí pinzety.Z očí bys to měl určitě sundat,ale opravdu to musí být hodinářská práce,žádné zbrklé násilí!Příště si pohlídej při svleku vlhkost aby se to nemuselo celé znovu opakovat.