Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felsuma - krmení Repashy Superfood

Ahoj všichni.
Felsuma a krmení Repashy superfood? Je to možné, že by Felsuma mohla být krmena pouze touto kašovitou stravou?
Četl jsem na několika fórech, že někteří uživatelé své felsumy krmí touto stravou a že felsumy si v tom libují. Cvrčky jim pak přidávali jednou do týdne, někdy i jednou za měsíc a žádné problémy ani potíže nebyly.
Jaký je na to váš názor? Ptám se jenom teoreticky. Děkuji za odpověď.

Zejména v Nizozemsku to hodně používají, mám např. samce P. pasteuri z Holandska a ten ze začátku skoro nežral hmyz. Je to asi jako otázka jestli krmit psa granulemi nebo masem... Já jsem zastánce hmyzu, v létě krmím hlavně hmyzem z přírody. Ale určitě na to jdou felsumy naučit a fungují. Dokonce jsem slyšel, že třeba samice těžko odchovatelných druhů lze snadno přimět k snůšce při krmení Repashy, je to prý snad podílem pylu v tomto krmení.

Souhlasím s Martinem1,na Aves phelsumafood jdou bez vyjímky všechny felzumy i skupina samic gekona panenského.Tak jak berou toto krmivo,nikdy nevzali kaši z banánů nebo přesnídávky.Po aplikaci tohoto přípravku se zvířata cpou téměř k "prasknutí":-)