Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční

Mnel bych dotaz mam dospělou samičku která žije od zacatku sama v terariu je jí 2,5 roku a ted sem si pořídil druhou este ji mam ve vedlejším terariu pac je malinka.Ale chci se zeptat az ji dam k dy starší jestli se snesou ?aby jí tamta nekousala když je zviklá tam bejt sama :)

Bohužel nikdy na 100% nemůžeš vědět zda se schodnou nebo ne, ale jak říká kolega dát jí až bude přibližně velká jako stávající, když jí budeš dávat do terária tak pomáhá také když přendáš úkryt a máš větší pravděpodobnost že to bude OK :-)