Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz k větrání terária

Zdravím,
sehnal jsem za flašku toto (viz foto) skříňoterárko 80x60x130 cm. Přepažil sem ho, začal s pozadím atd. Všechno dobrý, ale s takovýmhle systémem uchycení dvířek jsem se ještě nesetkal. Po celém obvodu dvířek je cca 0,5 cm škvíra a jinak má větraný pouze horní roh. Chtěl bych poprosit zkušenější o radu, zdali je to vhodně řešené větrání? Přijde mi to možná málo, tak váhám, jestli nemám seříznout přední 15 cm vysoký soklík o 6 cm a dát po celé přední šířce nerezové jemné 6 cm vysoké pletivo? A co ta škvíra okolo, nebude dělat třeba průvan?

vyuziji toto tema - mam terarium D60xV40xS35,koupene uz hotove,jenze vetrani je pouze v hornim dilu vzadu po cele delce (60 cm) a o sirce 8 cm,jinak je to vse..je nejaky zpusob,jak muzu pridat vetrani? terko je cele sklenene a netusim,jak bych mel rezat do skla nejakej diry..
diky

Mám pro tě skvělý nápad.Vezmeš talíř,položíš na něj zvíře,mamince si řekneš o záclonu a tu přes to zvíře přehodíš.No a máš parádní terárko, po kterém toužíš...Pokud jsi tele na rosení,tak ten talíř dej radši dnem nahoru,at se ti chovanec neutopí....No víc ti asi neporadím..

Ajéje! MUDr. Strastav a jeho psychologický rozbor mojí mysli... Musíš to pořád dělat? A navíc špatně? Co takhle hodit do placu nějakej důkaz toho tvýho tvrzení, raději než všechno negovat jak jantar.

Jo a mám pro tě skvělý nápad. Přestaň říkat dětem o pomoc při vymýšlení "vtipných" odpovědí... Je to horší než moc špatný. Fakt!