Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Termostat RT-2 vodotěsnost čidla?

Ahoj. Chci se zeptat jestli tenhle termostat lze použít i v akvaristice. Např. pro spínání topítka bez regulace, nebo jako pojistku kdyby regulace topítka selhala. Jde mi tedy o to, jestli můžu čidlo bez obav ponořit do vody nebo jestli je termostat určený výhradně pro terária. Děkuji.

Ahoj,
jenom bych vás chtěla varovat po tom, co se stalo mně. Měla jsem tento termostat u terária a vyhořel, měla jsem ho asi půl roku. Naštěstí jsme byli doma a odchytli jsme to, i když v pokoji bylo úplně černo. Tak pozor ať nevyhoříte.