Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Termostat RT-2 vodotěsnost čidla?

Ahoj. Chci se zeptat jestli tenhle termostat lze použít i v akvaristice. Např. pro spínání topítka bez regulace, nebo jako pojistku kdyby regulace topítka selhala. Jde mi tedy o to, jestli můžu čidlo bez obav ponořit do vody nebo jestli je termostat určený výhradně pro terária. Děkuji.

Ale pořád to po 150 letech jede. Přiznám se však, že již konečně pokukuji po něčem jiném.
Ale jen díky tomu, že budu dělat zcela nový inkubátor. On ten 150tiletý o rozměrech 150x60x60 již nějak nejsem schopen naplnit a ani nechci.

Pro zadavatele : čidlo jsem ve vodě měl a problém nenastal ;-)

Ono pokud jednou jede tak na nem nema moc co nefungovat, je to jednoduchy komparator - akorat ze je to uvnitr delane fakt jako nohama (nohama bezdomovce po mozkove obrne s parkinsonem).

ad. voda - pokud jsou vsechny RT2 jako to co jsem videl tak bych nemel klidne spani kvuli neoddeleni od site. Nemusi se nic stat, muze to bezet klidne 150 let ;-) - ale bude to porad smrdet potencialnim pruserem.

- tot vse co proti RT2 mam, ja verim ze ti dobre a dlouho slouzi - ale v elektronice se vrtam, aktivne jsem "v oboru" nejake ty roky pracoval, sam dost veci navrhl i vytvoril = sre me ze muzou prodavat takovou prisernou fuserinu. Ale treba to pred temi 150 lety delali poctivejc. 8-)

Pekelníku : Už před 150tilety to byl asi hnuj:-D, ale já na něm odchoval spousty zvířat a přísahám bohu (v kterého nevěřím:-D) že mě nikdy za ta léta nezklamal.

Budu šťastný, když udělám nový inkubátor, pořídím nový termostat a on mě přežije. Protože věřím, že ten polský, by mě přežil. Já si na něj opravdu nemohu stěžovat. Ten strojek jede od nějakého roku 88 a nikdy neudělal krok vedle :-D

Ahoj,
jenom bych vás chtěla varovat po tom, co se stalo mně. Měla jsem tento termostat u terária a vyhořel, měla jsem ho asi půl roku. Naštěstí jsme byli doma a odchytli jsme to, i když v pokoji bylo úplně černo. Tak pozor ať nevyhoříte.