Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamm 9.3.2013

Zdravím. Blíží se jarní Hamm. Nebudu se ptát, kdo pro co jedete nebo co vezete, protože je mi to vcelku jedno,ale klidně to sem piště, stejně takové vlákno brzo vznikne. Mám 2 volná místa, odjezd z Karlových Varů. Kdo má zájem, ozvětě se buď v SZ nebo přes mail: carlos@c-reptiles.cz a domluvíme se.

Cože 10€?! Chtěl jsem tam jet na kole abych ušetřil na cestě, ale to jim tolik nedám..potřeboval jsem krabičku cvrčků a ta bude minimálně za 15€ a to se mi nevyplatí tak brzo vstávat.. :-D:-D
Máte někdo termíny burzy v Hammu? Já koukal na jejich stránky, ale moc nešprechtím a asi jsem to přehlídl..chtěl bych se tam letos "mrknout" aspoň teda s těma 10€ v kapse, pokus nezdraží ;-)