Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerastes cerastes-kam zmizely?

Dobrý den,
mám vybudované expoziční terárium pro tyto chovance,
má rozměry 200x40x40 a chtěl bych do něj adult páreček.
Terárium je zaběhlé,zkušenosti s chovem jedáků mám.

Tedˇ má to otázka?Chová je ještě vůbec někdo?
Kdysy byly stránky plné těchto hadů,spousty odchovů a adultu a prodej...
Projíždím stránky s inzercemi každý den a nic!

Poradtě,kde se dají dají sehnat?Nemusí být nutně adulti.

Děkuji za odpověď

Nebudu sem dávat veřejně kotakty na lidi, ale zkus mi napsat mail na Roker23(at)seznam.cz a pošlu Ti mail na maníka ze středních čech, který je odchovává, ale jestli letos bude mít odchov nevím, každopádně loni jsem od něj kupoval 0.1 a spokojenost...

Btw. není 200x40x40 zbytečně "šdědré" pro Cerastesky? Pokud to teda nechceš jako vyloženě "klenot domácnosti" - imitace sahary v obýváku nebo tak...