Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerastes cerastes-kam zmizely?

Dobrý den,
mám vybudované expoziční terárium pro tyto chovance,
má rozměry 200x40x40 a chtěl bych do něj adult páreček.
Terárium je zaběhlé,zkušenosti s chovem jedáků mám.

Tedˇ má to otázka?Chová je ještě vůbec někdo?
Kdysy byly stránky plné těchto hadů,spousty odchovů a adultu a prodej...
Projíždím stránky s inzercemi každý den a nic!

Poradtě,kde se dají dají sehnat?Nemusí být nutně adulti.

Děkuji za odpověď

prosím o odkazy,já našel maximálně tak že chce někdo koupit a od pavely nechci ani vodu,koupil jsem od něj kajmana a to popotahování u čižp nikomu nepřeju,zabavení,samé protokoly,vysvětlování,odůvodňování.Ještě teď mi vaří krev.Naštěstí jsem se do toho pořádně obul a zvíře mi bylo vráceno a pokuta stronována.

OOO Ray, Ray..... Nejak si sa nam tu po kauze s tvojou firmou odmlcal....
Tych importov je u nas naozaj mraky. Nehovorim, ze sa z casu na cas nedovezu, ale furt? Kedy a kolko si ich naposledy videl? Staci ak mi sem hodis aktualny inzerat.
co sa tyka Goniatitu. On ozajstne jedaky nevozi (bicovky a podobne vcely ano). To jeho vozenie sa vozenim nazvat neda, kedze zvierata berie od druhych importerov a on ich potom len predava.

Cerastesky sa sem tam objavuju v inzercii, ale je to uz nejaka doba co som videl posledny inzerat. Pred nejakou dobou ich mal kazdu burzu v Ostrave neajky chlapik. Tie mladata tam nosil snad pol roka, takze fakt udat ich bol celkom problem.
Blizi sa Hamm, tak to skus tam... ( www.terraristik.com )

No; já si taky myslím že v průběhu roku se tu a tam něco v inzerci objevuje. Ale že by jich bylo nabízeno nějaké hafo (ať adultů nebo odchovů), to tedy ne.
Možná že jsou i nějaké ty importy:-/, ale nevím o nich. A stejně bych do importů asi nešel.
Jinak si myslím, že mezi chovateli určitě jsou (sám mám 2 páry:-D), akorát že je nenechávají pářit. Je problém odchov pak udat!

Nebudu sem dávat veřejně kotakty na lidi, ale zkus mi napsat mail na Roker23(at)seznam.cz a pošlu Ti mail na maníka ze středních čech, který je odchovává, ale jestli letos bude mít odchov nevím, každopádně loni jsem od něj kupoval 0.1 a spokojenost...

Btw. není 200x40x40 zbytečně "šdědré" pro Cerastesky? Pokud to teda nechceš jako vyloženě "klenot domácnosti" - imitace sahary v obýváku nebo tak...