Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tera stěna padá

Zdravím, mám udělané terárko s pozadím, bohužel materiál netuším (šířka cca 3cm + nějaké ty plochy). Včera jsme s terárkem hýbali a dnes koukám, že je celá vrchní část pozadí odloupnutá od zadního skla a jakoby padá dopředu.... což je v háji, protože za terastěnu se nedostanu, je udělaná po celé šířce i výšce zadní stěny.
Napadá někoho, jak to řešit?

Děkuji.

Ak by to slo tak pouzit akva silikon, strcit spicku zpredu az za pozadie a na viacerych miestach vytlacit primerane mnozstvo. Potom pritisnut pozadie naspat a nechat zachnut. Ak to nejde tak potom skusit na apr miestach niekde pri vrchu urobit dieru skrz pozadie (ak to ide tak vyrezat opatrne nozom v tvare stvorca), potom cez tieto diery natlacit silikon, pricapit dozadu a potom vyrezane kusky vlepit naspat do pozadia. S fotkou by sa asi radilo lepsie.

Určitě. On i ten zmiňovaný mamut je perfektní ale vezměte transparentní(průhledný) tento : http://www.grandax.cz/files/produkty/thumb3_lepidl o-mamut-glue-crystal.jpg ale pokavaď budete aplikovat pomocí hadičky(jak jsem psal výše) budete si muset koupit jinou aplikační špičku protože standartně dodávaná aplikační špička s mamutem je již z výroby dosti seříznutá viz. http://www.kupsimamuta.cz/custom/img/home/nahradni -aplikacni-spicka-mamut-glue.jpg

Stalo se mi něco podobného u gekončíků, dokonce jedna holka mi zalezla za pozadí a nemohla ven. Tak jsem napřed vypreparovala gekončíka a pak, jak tady kluci píšou, jsem škvírama dostala za pozadí silikon a pozadí znovu přilepila. Pak jsem pátrala čím to mohlo vzniknout a došla jsem k tomuto: poličky jsem lepila mamutem, ty držely stále, ale mezi ně jsem jako imitaci skály stříkala stavební pěnu. Ale pozor na suché sklo, až po tomto maléru jsem se dozvěděla, že jsem měla sklo namočit a prý by pěna držela. Mě se díky těm poličkám neodlouplo celé pozadí, ale jen po okrajích.