Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tera stěna padá

Zdravím, mám udělané terárko s pozadím, bohužel materiál netuším (šířka cca 3cm + nějaké ty plochy). Včera jsme s terárkem hýbali a dnes koukám, že je celá vrchní část pozadí odloupnutá od zadního skla a jakoby padá dopředu.... což je v háji, protože za terastěnu se nedostanu, je udělaná po celé šířce i výšce zadní stěny.
Napadá někoho, jak to řešit?

Děkuji.

Ak by to slo tak pouzit akva silikon, strcit spicku zpredu az za pozadie a na viacerych miestach vytlacit primerane mnozstvo. Potom pritisnut pozadie naspat a nechat zachnut. Ak to nejde tak potom skusit na apr miestach niekde pri vrchu urobit dieru skrz pozadie (ak to ide tak vyrezat opatrne nozom v tvare stvorca), potom cez tieto diery natlacit silikon, pricapit dozadu a potom vyrezane kusky vlepit naspat do pozadia. S fotkou by sa asi radilo lepsie.