Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytopení terária pro Furcifer Pardalis

Potřeboval bych poradit jakou žárovku dát do terárka pro Pardály mám 60x50x100 ŠxHxV větráni je ve stropě 40x50 a na předku dole 10x50 jaká žárovky by to podle vás vytopila na potřebných 26-28 stupň.
Píšu páč sem nešťastnej z toho, že reflektory 40w ani 60w to nevytopí a ani 50w bodovka to všechno sem si už koupil a tak místo dalšího utrácení zkouším radu ostatních abych ušetřil nějaký ten peníz..

Myslím, že s tím nebudete mít žádný problém. Pokud máte dostatečně vysokou teplotu na výhřevném místě, netrapte se tím. V teráriu těchto rozměrů, s reflektory takové wattáže, navíc ještě po úplném vnitřním vybavení a osazení, bude teplota vyhovující. Teplotní gradient je v pořádku, chameleon se někdy velmi rád půjde ochladit do nižších pater.