Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubacia hadích vajec

Dobrý som začiatočník s chovom hadov tak by som sa vás chcel spýtať na inkubáciu viac, možno sa spýtam a úplne absurdne otázky ale chcem byť na inkubáciu skvele pripravený som inkubáciu vajec .Rozmnožoval som het. python regius a pyhton reius albino .Chcel by som sa spýtať na tieto otázky:
1. či v inkubátore má biť vzduch.
2. či ich mám po určitej dobe otáčať.
3. alebo ich mám vlchčiť.
4. a posledná či ich mám nadrezávať vajcia tak ako to roby prehistoricpets.

ps. je to moja prvá inkubácia . :-D

Stará lednice nebo mrazák vyříznout větrání,termostat,nádoba na vodu,rošt,topný kabel nebo podložka.Topení je lepší dát na strop.
Pokud budeš chtít suchý inkubátor vynecháš nádobu na vodu a vlhkost udžuješ v krabičce s vejci.
Jak s vejci je psáno víše.Návodů na výrobu inkubátoru je plný net.Nabídek hotových je taky spousta.

Každýmu sedí jinej,ale v suchym můžeš inkubovat při různé vlhkosti,kterou pořešíš v individuálních krabkách podle druhu.Ve vlhkém ti bude držet stejná vlhkost a vylučuje to společnou inkubaci různých biotopů.
(Záleží na velikosti inkubátorů,ale pochybuju ,že budeš dělat inkubátor z velký lednice.Kde se dá dosáhnout rozdílu teploty a vlhkosti.)
Pořádně si to tady pročti a rozhodni se podle svého uvážení.