Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka nevylézá

Zdravím, před 4 dny jsem si pořídil užovku červenou. Hned po vypuštění do terária si vzala myš a potom zalezla do úkratu a od té doby ani jednou nevylezla. Když ji vezmu do ruky chová se normálně ale potom se vrátí do úkrytu a nevylézá ani večer. Nevíte co sní je ?? S chovem začínám tak promiňte jestli je to hloupí dotaz. Děkuji.

To asi moc klidu na trávení nemá, když je 4 dny u vás, už stihla žrát a ještě jste ji zvládl několikrát vyndávat dle popisu zřejmě přímo z úkrytu. Nejen že had potřebuje určitý čas a klid na trávení kořisti, navíc je u vás v novém prostředí. I tak bude užovka aktivnější v noci než ve dne a rozhodně nebude vaši společnost vyhledávat.