Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aldis HK 17.3.2013

Ahoj, bude nějaký chovatel příští neděli v Aldisu v Hradci? Někdo, kdo by byl ochotný se semnou podělit o kousek stolu? Samozřejmě bych zaplatila za svou část, ale přijde mi zbytečné objednávat si celý stůl, když budu mít na prodej jen pár malých agamek a mini sarančata.

Já povezu mimča agamy vousaté, matka orange, otec normal, líhnuté 13-14 února. Jsou plně rozežrané zvyklé na živočišnou (švábi, cvrčci, sarančata, červi) tak na rostlinou (salát, čísnké zelí, okurka, mrkev) stravu. Veškerá strava obalovaná ve vápníku (plastin) a vitamínech (nutrimix rep). Od vylíhnutí chované pod uvb reptiglo 10.0.
Na burze bude k vidění jejich matka. Ta byla preventivně testována na kryptosporidie, negativní. Krásní zdraví prckové. Inkubováno při teplotě 27-30 stupňů. Na ifaunu budu ještě přidávat inzerát s jejich jednotlivými fotkami.

Dále povezu mikro sarančata a nějaké křečky.

Nebráním se výměně agam za jiná tera zvířata. Především bych měla zájem o mládě želvy zelenavé, korálovky mexické, či nějakého gekončíka nočního.