Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakrslý králík - očkování

Zdravím,
chtěla bych se optat, jak je to s očkováním zakrslých králíků, když chovám jednoho v bytě? Někdo mi říká, že se očkovat nemusí, další mi zas řekne, že radši jo a stejně tak se i na internetu tyto názory míchají. A kdy je vhodné králíka očkovat, naše samička má měsíc cca.
Děkuji.

Mi máme asi 5 let samičku plemene tedy první rok jsme jí očkovali,ale od té doby ne.Pokud ji nebudeš mít často venku na trávě,tak nemusíš.Hlavě dávat jenom jedno krmení mi dáváme od firmy Vitakraf celou dobu a pohoda.Nemjí rádi moc změnu krmení nebo nemají rádi jejich zažívání to moc nemá rádo.

já zakrslíky očkovat nedávám vůbec, mám je v savčárně. Akorát dávám do vody Acidomid proti kokcidiím a čas od času krmivo s kokcidiostatikem. Krmím senem, granclema pro králíky a zeleninou. A zakrslíci jsou pořád zdraví...