Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakrslý králík - očkování

Zdravím,
chtěla bych se optat, jak je to s očkováním zakrslých králíků, když chovám jednoho v bytě? Někdo mi říká, že se očkovat nemusí, další mi zas řekne, že radši jo a stejně tak se i na internetu tyto názory míchají. A kdy je vhodné králíka očkovat, naše samička má měsíc cca.
Děkuji.

já zakrslíky očkovat nedávám vůbec, mám je v savčárně. Akorát dávám do vody Acidomid proti kokcidiím a čas od času krmivo s kokcidiostatikem. Krmím senem, granclema pro králíky a zeleninou. A zakrslíci jsou pořád zdraví...