Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kuňky

ahoj mám 2 kuňky (na burze říkali že by to nejspíš měla být samice a samec)sameček kuňká a je stále ve vodě narozdíl od samičky.Kdyš se samička přiblíží kdo vody sameček na ní hned vylézá ale samička utíká .Dokonce jsem vyděla že jí obímá i ze předu ale ona má chudák chvilkama hlavičku pod vodou.Je to v pořádku? jak dlouho tato žabka vydrží pod vodou?terárium je velké 40x40x40

loading...

Samec se evidentně pokouší o páření. Jsou 2 varianty. Buď samice není na páření z nějakého důvodů připravena a nebo se jedná o 2. samce. Ten pak reaguje na pokusy kolegy podrážděným kvokaním. Pokud je žabka zdravá a má si kam vylézt, neměl by ji druhýjedinec ohrozit. Klidně pošlete fotku žab na určení pohlaví.