Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená

Dobrý den, měl bych dotaz chtěl bych si pořídit skupinku užovek červených, ale nikde jsem se nedočetl jak velkou skupinku můžu mít aby se mi dobře množili chtěl bych 1,3 či 1,4 nebo 1,5 ale nevím zda by to nebylo na jednoho samce moc doufám že ne, a ještě se budu řídit podle velikosti terária v kterém budou. Chci je chovat všechny společně, jen samečka bych chtěl na čas oddělit než budou samice dostatečně velké. V jakem věku nebo velikosti je třeba toto opatření udělat aby neměli samice předčasně vejce? rád bych je nechal ze začátku spolu, líbí se mi hadi když jsou spolu :-) Taky asi budu muset je vždy při krmeni oddělit, nebo stačí je jen zkontrolovat? Děkuji :-) Martin

Dobry den,
mohl by prosim nekdo poradit mam uzovku cervenou(samec) je ji 21let mam ji 4 roky poprve ze dobu co ji mam nechce vubec prijmout potravu.Byla jsem s u veterinare po zdravotni strance je v poradku poradi nekdo cim by to mohlo byt

dekuji mirca adresa merlin2010@seznam.cz

Odpovědět