Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síto proti hmyzu

Přeji všem hezký den.Prosím máte někdo kontakt na prodejce nebo obchod (nejlépe na Českobudějovicku),kde by se dalo sehnat síto proti mouchám.Všude maji jen plast nebo skelný vlákno,ale já chci z nerezu nebo hliníku.Díky všem za radu. Pavel.

Kdysi jsem kupoval dratene kdesi jak je Terno - uvnitr za vchodem jsou po strane obchudky a byvaly tam jakesi domaci potreby (Dupi?) po leve strane. Jestli tam ale jeste jsou nevim. A pak jeste od Terna ta ulicka nekam smerem k Budvaru, tam byvalo nejake zelezarstvi kde jsme kupovali nerezovou sitku, ale zas - je to uz dost dlouho, cert nevi jestli tam jeste jsou.

Já mám v případě nouze ještě nějaký nerez síto doma, koupil jsem kdysi nějakou roli, dělám z toho síťovinu na bednách pro cvrky. Takže stačí napsat a věnuji. Jinak kupoval jsem to v bauhausu, nebo baumaxu, nepamatuju se bohužel kde.