Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malinkatí broučci

Zdravím mohu se zeptat zda někdo nevíte co to může být za broučky, jsou bílý a ai ne milimetr, mám je u červů a celkové tam kde je vlhčeji, ale nejvíce je mám u zophobasů. Děkuji

pisivky jsou taky roztoči ;-) Zbavíš se jich blbě, pokud máš chov hmyzu promořený. jedině ubrat vlhkost, bude jich míň ale jak si je jednou zavlečeš, tak se jich už nezbavíš, obzvlášť pokud je máš rozlezlé po pokoji..to bys musel zlikvidovat chov hmyzu a pokoj vyplynovat.