Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terária z polystyrenu

Ahoj všichni,

máte prosím někdo zkušenosti s těmito terárii z tvrzeného polystyrenu?Zajímala by mě životnost a jak reaguje na vlhkost,trus a zda není problematické čištění.Zda se nedeformuje a čelní skla pak třeba nevypadávají.A pokud už je někdo dělá,postup a vychytávky.Díky všem rozumným a zkušeným kolegům!!

Jestli mate na mysli tohle

Tohle bych řekl, že je klasická PUR deska.. Co se týče LHC, tak Ti (aspoň podle toho, co od nich mají známí a podle toho, co mám načteno) vyrábí terária čistě z PVC (nikoliv z jakéhokoliv poplastovaného izolantu).. Na druhou stranu řez jsem nikdy neviděl, takže kdo ví.. Ten jejich systém se mně osobně moc líbí...má jedinou chybu a tou je (alespoň pro mě) cena..