Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Infračervený teploměr

Zdravíčko ... Můžete mi doporučit nějaký kvalitní a hlavně přesný infra. teploměr ? Viděl jsem na pár fotkách u Boa ,že když byla samice gravidní ,tak ji měřili pomocí tohoto teploměru ... Dá se takto poznat zda je samice březí a má v sobě mladé ? Děkuji Filip

Teploměrem se opravdu nedá rozpoznat gravidita samice. teploměrem se dá pouze změřit její aktuální teplota, snad se pouze dá dedukovat, že pokud se snaží dlouhodobě udržovat vyšší teplotu, tak to může dělat z důvodu březosti, ale stejně tak může udržovat vyšší tělesnou teplotu po nažrání.