Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mláďata gekona nočního

Dobrý den,včera se mi vylíhla dvě mláďata gekona nočního. V jaké minerální směsi mám obalovat cvrčky? Je dobrý nutrimix rep? A mám dát k mláďatům ještě mističku se směsi?
Předem děkuji za odpověd :)

Tak pokud dáš přiměřené množství, že to zblajznou přes tu noc, nebo jim tam dáš jak psal lucifer kolečko mrkve, tak je může v klidečku nechat přes noc, ale já naházím cvrkoně v 8hodin a kolem 12té přebytky vyhážu ven, protože se mi beztak přes noc utopí ve vodě.

Ja bych jim dopral nejaky cas klid at se pekne rozezerou, neni dobre hned takovehle mrnata stresovat. Osobne bych je nepustil z ruky driv nez po nekolika tydnech, ale to je jen muj osobni nazor a zvyk, abych si byl jisty ze jsou prckove skutecne v poradku a dari se jim. Pres noc jim tam nechte dostatek krmeni - at maji co lovit (a krmeni pro to krmeni, jak jsem psal). Jinak - co podminky? Maji tam dostatecne teplo?

(vseobecne - entitu MN doporucuju ignorovat)