Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto www.osbteraria.cz

Našla jsem si na netu,fotky a cena terárii se mi líbí. S pánem jsem v kontaktu,zatím jsem nic neplatila. Dnes mi měl terárko dovést,ale je to odložený na zítra.Náhodou jsem se podívala na recenze a nestačím se divit. Máte někdo osobní zkušenosti a jaké.Mám do toho jít? Opravdu jsou teraria nekvalitní?

drápe,jak už psal přede mnou Melda,jméno má každej jen jedno,a tera komunita je u nás sakra malá.....tak ted se nevztekej že tě má každej za podvodníka,když jsi nebo minimálně byls-viz. tvoje opakované řešení PČR atd...ale dobře žes napsal,připomněl jsi mi,že jsem zapoměl vyřešit tvůj definitivní BAN ...

No, to bude nejspis tim, ze mas s policii malo zkusenosti. V nejlepsim pripade to policie jeste stale resi. Takovy pripady s hodne poskozenyma, kde jsou podvedeni navic rozmisteni po cely republice, se docela tahnou. V horsim, a bohuzel pravdepodobnejsim, pripade to policie odlozi. Bejva malo dukazu, objednavky bejvaj dost casto jen telefonicky. Navic policie musi dokazat, ze se jednalo o umysl, ze uz od pocatku obchodu mel prodejce umysl zbozi nedodat a penize si nechat. To se v takovych pripadech dokazuje jen tezko. Takze i kdyz je to vsem jasny, dukazy nejsou a pro policii to tudiz neni trestnej cin, ale jen z ruznych duvodu neuskutecnenej obchod. Stejne tak neni trestnym cinem, kdyz nekdo prodava smejdy. Co by mohlo policii zajimat je to, ze to podnikani je na cerno. Zakony v nasi zemi bohuzel porad nahravaj smejdum a podvodnikum a poskozeni vetsinou tahaj za kratsi konec provazu. Proto je potreba pred takovyma podvodnikama aspon co nejvic lidi varovat...

Co by mohlo policii zajimat je to, ze to podnikani je na cerno.

Dovoluji si upozornit, že pan Drápal má platné živnostenské oprávnění mj. na zpracování dřeva, výrobu dřevěných výrobků a sklenářské práce, takže prosím nešiřte pomluvy - ty na tento server opravdu nepatří a nestojíme o ně. Díky!

Za podnikani bez zivnostnaku sem dostal 5000 pokutu coz me malem zruinovala a asi to tady nekoho potesi :)

"Jednemu nerozumiem - naco robis nieco co evidentne nevies a navyse v odvetvi v ktorom (ty) mas tak vysoke percento reklamacii?"
Procento reklamaci je asi tak 1-2 procenta, tak nevim kde jsi prisel na nejake vysoke procento?
Jak to robit evidente vim, jinak by objednavky asi nesli porad nahoru, to jen par lidi zde si mysli ze terarka odeme nikdo nechce.
http://imageshack.us/scaled/landing/824/ii3s0du5uh bau95ua9iniio.jpg pro predstavu kolik se toho otoci za den

http://img11.imageshack.us/img11/7770/17203227.jpg
http://img836.imageshack.us/img836/185/63676328.jp g
88603362.jpg
http://img835.imageshack.us/img835/116/33772564.jp g
http://img836.imageshack.us/img836/7775/50552908.j pg

Sou lidi kteri se vraci s objednavakama za par desitek tisic

Co kam spada sem resil na zivnostnaku, takze vase domenky co kam pada jsou irelevantni.
Elektroinstalaci nedelam, pouze pridam nesmontovane casti.

Za podnikani bez zivnostnaku sem dostal 5000 pokutu coz me malem zruinovala

Sou lidi kteri se vraci s objednavakama za par desitek tisic

Vidíš ty si vůbec do huby???

Nechápu, proč sem ani dáváš screeny nějakých objednávek, z kterých mimochodem vyplívá, že za "práci" dělníka si bereš asi tak tisícovku na hodinu, jinak si tu cenu nedovedu představit.

Kdyby jsi sem dal fotky terárek, mohli bych se aspoň zasmát. Tohle spíš nudí.

Jen pro info. Zrovna mi psal známý z Prahy. U pana Drápala si objednal a bohužel i zaplatil terárko, které nedostal a ještě byl dost nevkusně odeslán do patřičných míst. Naprosto nehorázné chování a jasný podvodník. Kamarád na něj podává trestní oznámení, pokud by se chtěl někdo přidat.

Jen tak pro info TERMIN DODANI JE DO 14TI PRACOVNICH DNI coz je 28.5, pan s-klasse@seznam.cz o terminu dodani informovan, to ze posila deset smsek denne a vyhrozuje vsim moznym to opravdu neurychli.
Jak se chova on tak se chovam ja, kdyz nekdo v pulce terminu zacne vyhrozovat nemuze ocekavat ze mu terarium dojde drive nez posledni den lhuty.
Pro predstavu par smsek, stacilo se slusne chovat a mel by ho davno doma.

http://img547.imageshack.us/img547/6114/zt4qanmoiw stdtdqgxz9ja5.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/1230/z4gxatiqx3 drts8vzxjihjz.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/4999/katvaqcbwn gfjjjayqrxjih.jpg