Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rostliny

Potřeboval bych poradil rostlinu do teraria, potřebuju ale takovou, která bude moci být umýstěna v terariu pod světlem.
Už bevím co jsem tamměl, ale během dvou týdnů byla květiny pryč. Bohužel je to jediné neosazená místo a nevypadá to hezky. V celém terariu jsou živé rostliny, proto tam nechci umělou.
Myslel jsem možná nějaký sukulent.

Napiš jaký je to typ terária ( pouštní, paludárko, ...) Pak ti tu určo někdo něco doporučí .

Myslím, že světlo žádný rostlině nevadí, možná máš namyslí spíš přílišný teplo a tím její vysoušení ? Nevím, sám nejsem s rostlinama úspěšnej xD K vousatkám sem dal mega odolný tlustice a na jeden víkend sem odjel a ony mi je sežraly až ke kořenům ( a to byly nakrmený ) . Pak jsem tam dal kaktusy, ale ty sem musel vyndat, protože pořád střílely jazykem do bodlin a nedali si říct až by si jazyky rozpíchaly xD

Je to do teraria pro Psohlavce, jak jsem řikal, v celém terariu mám živé, proto tam nechci dávat umělou, zrovna pod tím světlem, kde je tady teplo, je to vidět a nevypadalo by to tam hezky. Popínavka by tam nějaká určitě mohla být, ale potos už tam mám 2x a další se mi tam cpát nechce, myslil jsem třeba něco jiného. Nevim, prostě nějakou květinu, která vydrží teplo a nebude mi tam usychat