Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rostliny

Potřeboval bych poradil rostlinu do teraria, potřebuju ale takovou, která bude moci být umýstěna v terariu pod světlem.
Už bevím co jsem tamměl, ale během dvou týdnů byla květiny pryč. Bohužel je to jediné neosazená místo a nevypadá to hezky. V celém terariu jsou živé rostliny, proto tam nechci umělou.
Myslel jsem možná nějaký sukulent.

Je to do teraria pro Psohlavce, jak jsem řikal, v celém terariu mám živé, proto tam nechci dávat umělou, zrovna pod tím světlem, kde je tady teplo, je to vidět a nevypadalo by to tam hezky. Popínavka by tam nějaká určitě mohla být, ale potos už tam mám 2x a další se mi tam cpát nechce, myslil jsem třeba něco jiného. Nevim, prostě nějakou květinu, která vydrží teplo a nebude mi tam usychat