Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kobra v láhvi

Čau, u kamaráda na grilovačce jsem narazil na tohle, má to prej dovezené z Vietnamu. Mám k tomu několik dotazů

- Co je to za druh? Myslel jsem že mládě kaouthie, ale nejsem si jist.
- Myslíte si, tak jako já, že ta kobra byla v té flašce od mláděte a byla tam v podstatě (chována) až do této velikosti? (jak jinak by ji tam dostali, že...)
- Toto mě zajímá asi nejvíc: Jak dosáhli toho, že ta kobra umřela s roztaženou kápi, nebo spíš jakto, že má tak hezky roztaženou kápi bez nějaké preparace i po smrti? ::)

Jsem si jist, že pár zasvěcenců mi to jistě osvětlí... Díky moc

Btw ten chlast je hnusný jako kráva, chutná to jako bys tam vymáchal celý Červenec nošené ponožky v kanadách :-x

[http://tera.poradna.net/file/view/15582-flaska-001 -jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/15583-flaska-002 -jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/15584-flaska-003 -jpg]

vyrobil to nejspíš člověk, kterýmu musí na týden stačit tolik, kolik nám na den. tomu bych jako poslednímu ve výrobně obchodním řetězci zazlívala, že se živí tím, že vyrábí a prodává něco co lidi kupujou. Aˇt je kurela jakej chce, tak souhlasím, že právě koupí těchto věcí člověk tento byznys podporuje. Cestuju dost, ale kvůli tomu si nemusím přece kupovat nakládaný kobry, želví polívky a podobně?!

Fascinujou mě tyhle šílený ochranáři zvířat co mudrujou pindy a sami si cpou držky řízkama.Když lidi nemaji co žrát,tak se vám vyserou na nějakou ochranu přírody.Tim,že si tu flašku koupíte,má ten člověk na týden co jíst.Ono kdyby to stou ochranou přírody někoho zajímalo,tak se to dělá úplně jinak a né jako doted.Když blba v politice zajímaji akorát nabušený šrajtofle ne nějaký ještěrky či hadi.Lidi prosimvás proberte se.Je smutný,že ještě lidi věří na pohádky co nám ta banda lhářů slibuje v předvolebních slibech.Stranu zelených nekomentuju,to je marný,to je marný,to je marný:-D