Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem metamorfoza

mám pulce kuňky východní a pár z nich má plně vyvinuté zadní končetiny a pod kůží mají trochu vidět přední končetiny.Potřebovala bych vědět v jakém okamžiku je mám přemístit do metamorfujícího boxu?(jestli jak uvidím kousíček předních nožiček nebo musejí být plně vyvinuté?)kolik milimetrů mají plně vyvinuté přední končetiny?děkuji za případné odpovědi:-)

Přední nohy musí být úplně vyvinuté, pokud si nebudete jistý, kdy už to je, tak není takový problém dát do nádoby k pulcům nějaký kámen vyčnívající nad hladinu nebo nasypat na jednu stranu hrubší štěrk tak, aby vystupoval nad hladinu. Až uvidíte, že pulec vylézá nad vodu, tedy již metamorfuje a dýchá plícemi, tak jej přendáte a po pár dnech začne lovit živou potravu.