Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had do vysokého terária

Zdravím,
dostalo se mi do ruky terárium situované na výšku o rozměrech 40x50x100 cm. Přemýšlím tedy, o jaká zvířata rozšířím svou ZOO. Ač nerad, musím uznat, že mě to táhne k hadům. Mám krátkou zkušenost s chovem E. guttata a asi dvouletou zkušenost s Thamnophis marcianus. Chtěl bych si nechat poradit od zkušenějších, zda lze v takovémto teráriu chovat nějakou užovku nebo udělat radost přítelkyni a nechat terárium pro Rhacodactylus ciliatus. Díky.

no ked uz spominas auta tak ani fabiu si nekupim lebo ju tu ma kazdy, mozes si pisat co chces aj ma sudit a hodnotit ma ale o tom ako si pripadam nic nevies... kludne si mozes vyryvat ved si v doma za pc. Robis si dobre a masirujes si ego na fore a ked opustis bezpecnu detsku izbu tak len pozeras do zeme. takych pisalkov ako ty je tu plno co kazdemu nanucuju svoj nazor.

Osobně si myslím totéž. Každý had má v něčem své kouzlo, ať je to obyčejná gutka. A co se zrovna těch užovek týče, tak to byl dle mého přestřel, protože si myslím, že minimálně 50% ani nevíš, jak vypadá a jistě by jsi žasl. A slyším poprve, že si někdo pořizuje hada podle žebříčku, kolik ho má lidí. To už potom není chovatel, ale takto bych spíš viděla to masírování si ega.

Memorah: dej si piercing do kokota.. vsichni to rvou do usi, takze takhle budes za hvezdu.

Za urcitych okolnosti je pro cloveka i Fabie dobre auto. Pokud si vybiras vse jen podle toho, kdo to ma, jsi jen obycejny pozer, pro ktereho je dulezitejsi nazor majority pred svym vlastnim. Vetsinou se tim zakryva nizka inteligence, coz bude asi i tvuj pripad. Pokud ti je 12-17, tak to je treba jen o dospivani

Mam doma 4 rozne druhy uzoviek a ani zdaleka s aneda povedat z eby ich mal kazdy. Dokonca si dovolim tvrdit z eich ma na SK a CR len niekolko ludi (mozno desiatok ludi). Staci pozriet na to co ma napriklad Reptimania, tam je pocet drzitelov/chovatelov este mensi. A co sa tyka uzovky - predpokladam ze si myslel guttatu - tak ta ani pre dany typ teraria nie je vhodna.

Zle si sa vyjadril povedzme!
Chces nieco co nema kazdy,nie je bezne chovane, co nema kazde dieta v terariu..
ci?

A k autam,paci sa mi napr. X6,X5,no nekupim si ju, lebo pred nakupnymi centrami je ich viac ako kosikov, tak som vybral tiez ine, LR sport..

No, vidím to podobně. Na psohlavce mi to přijde malé, na Gonyosomu taky. Ještě mě napadla jedna věc, která by mě lákala, a sice vybavit to šikovně několika policemi a větvemi a dát tam Thamnophisky. Vím, že to nejsou stromovky, ale šla by z toho udělat "skalka v roští nad tůňkou" :-)