Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření webové prezentace

Mám na Vás kolegové dotaz, ohledně webové prezentace pro o.s. Zamenis. Prozatím máme web na webgarden, což bychom už nějaký čas rádi změnili v něco serioznějšího. Doménu máme zakoupenou, ovšem to ostatní je pro mě španělská vesnice. Jedná se nám o vytvoření podobného webu jako www.zamenis.wgz.cz na námi zakoupené doméně. Ovšem potřebovali bychom nějaké rozumné prostředí pro editaci stránek, vkládání nových příspěvků atd., abychom to zvládli i my analfabeti programovacích jazyků. Byl by někdo z Vás schopen něco takového vytvořit? Samozřejmě bych případně potřeboval vědět i přibližnou cenu, kterou bych následně konzultoval s kolegy. Díky

odstraněn odkaz - prosím, bez odkazů na komerční nabídky (Kurt)

v tom případě by měl být, v zájmu objektivity, smazán i reklamní link na komerční nabídku podvodníčka MN alias Raymana. Beztak na těch jím uvedenejch stránkách je to jeden blábol vedle druhýho.