Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co to je za druh

V listopadu jsem byl v Thajsku tak jsem vyfotil nějaká zvířata sám nevím co je to za druhy tak se ptám je tam gekon žabak nějaky atd tak jestli víte tak posloucham.Lepší foto stonožky nemam jedina co byla tak rozjeta na ulici.Za kvalitu fotek se omlouvam.

to s tou stonožkou mně také docela štve no a k té želvě abych se vyjádřil tak jsem ji fotil na rychlovku v čínské zahradě v Pattay a během několika sekund mně vyhnal brutální slejvák pod střechu :D když jsem se k tý želvě ninji přiblížil tak nevahala ihned schovat čumák pod krunýř a navíc jsem se držel zábradlí těsně nad okrajem jejich brutálně zapáchajícího rybníčku do něhož bych věřte mi nechtěl spadnout.Zde je nějaký foto z tý dovolený

a ještě něco vím že se to netýká zrovna terarijních zvířat ale rád bych aby jste se také podívali na ty krásné rostliny no prostě Thajsko fauna a flora něco neuvěřitelneho moc bych to přál všem z vás aby se tam jednou podívali(nebít mého tatika tak se tam asi v životě nepodívám) :)