Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křečíci džungarští

Zdravím, dnes jsem si pořídila druhého křečíka, byla jsem v domnění, že ten první je holka ale asi jsem se spletla a pořídila dalšího samce. Zkoušela jsem je dát k sobě ale na toho nového se hned vrhl ten starý a pištěl na něj tak jsem je stihla odtrhnout. Naštěstí mám ještě jedno terárium takže jsem je oddělila. Ale chtěla bych je chovat v jednom terárku (akvárku) kde je ten starší křečík. Akvárium je o velikosti sto litrů, takže si myslím, že je dost veliké. Bohužel nevím jak to udělat aby si na sebe zvykli, jestli to vůbec půjde. Tak prosím o radu jak to udělat aby se neprali, nakoupeno mám vše 2x. Děkuji předem za rady :-)

No, spolecne to nepujde. Na druhou stranu 100l je docela dost, neni problem z toho umne vlepenou prepazkou(nebo vicero prepazkama) udelat dvouterarko(s trochou fantazie i troj). A ty prepazky nemusi bejt ani vodotesny, ani nutne skleneny, takze zadnej zasadni problem nevidim.

Obrázek hezký... taky jsme jednou měli dva křečky (budiž jim země lehká) od mláděte spolu. Vydrželo jim to nějakou chvíli... a pak se jednou uprostřed noci ozval strašný řev, prskání a podobně a než se mi povedlo je odtrhnout, Gilmour Barrettovi vykousal solidní díru do břicha. Barrett přežil a od té doby mi v pokoji překážely dvě klece, drnčely dva kolotoče... ale to už je dáááávno! :-D
Teď jsme pořizovali v Alumatu krásnou zakázkovou ubikaci pro nového syrského (a další následující generace) a ačkoliv má blb metr délky klece, tak stejně běhá v kolotoči... :-D

To ten můj má taky skoro výběh metr a běhá v kolotoči teda hlavně v noci a já poslouchám jak mu kolečko vrže :-D No tak asi tu bude tak, že každý bude v jedný kleci třeba si na sebe zvyknou když se budou očuchávat. Zatím ale pořád jen skřípou zubama tak je nedávám k sobě blízko :-D Měla jsem zůstat u rybiček, ty se mají rádi :-D Aspoň teda ty moje :-D A hlavně nedělaj hluk, když pominu vzduchování :-D