Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křečíci džungarští

Zdravím, dnes jsem si pořídila druhého křečíka, byla jsem v domnění, že ten první je holka ale asi jsem se spletla a pořídila dalšího samce. Zkoušela jsem je dát k sobě ale na toho nového se hned vrhl ten starý a pištěl na něj tak jsem je stihla odtrhnout. Naštěstí mám ještě jedno terárium takže jsem je oddělila. Ale chtěla bych je chovat v jednom terárku (akvárku) kde je ten starší křečík. Akvárium je o velikosti sto litrů, takže si myslím, že je dost veliké. Bohužel nevím jak to udělat aby si na sebe zvykli, jestli to vůbec půjde. Tak prosím o radu jak to udělat aby se neprali, nakoupeno mám vše 2x. Děkuji předem za rady :-)

Obrázek hezký... taky jsme jednou měli dva křečky (budiž jim země lehká) od mláděte spolu. Vydrželo jim to nějakou chvíli... a pak se jednou uprostřed noci ozval strašný řev, prskání a podobně a než se mi povedlo je odtrhnout, Gilmour Barrettovi vykousal solidní díru do břicha. Barrett přežil a od té doby mi v pokoji překážely dvě klece, drnčely dva kolotoče... ale to už je dáááávno! :-D
Teď jsme pořizovali v Alumatu krásnou zakázkovou ubikaci pro nového syrského (a další následující generace) a ačkoliv má blb metr délky klece, tak stejně běhá v kolotoči... :-D

To ten můj má taky skoro výběh metr a běhá v kolotoči teda hlavně v noci a já poslouchám jak mu kolečko vrže :-D No tak asi tu bude tak, že každý bude v jedný kleci třeba si na sebe zvyknou když se budou očuchávat. Zatím ale pořád jen skřípou zubama tak je nedávám k sobě blízko :-D Měla jsem zůstat u rybiček, ty se mají rádi :-D Aspoň teda ty moje :-D A hlavně nedělaj hluk, když pominu vzduchování :-D