Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epicrates cenchria cenchria terarium

Dobry den :)
Pravě přemýšlím o tom že bych si v pokoji udělal 3 terária 960x350 300mm vysoké. Podle toho co jsem četl by tento rozměr měl byt dostačující pro jednoho Epicrates cenchria cenchria, akorát by mě zajímalo zda by takové terárium stačilo i pro par těchto krásných zvířat k páření, předem děkuji za vaše odpovědi :) Martin

také si dovolím vložit dotaz, jak je to s odchovem E.c.c.? Všude se píše, že dospívají ve věku 3-4 roky, ale nikde jsem nenašel např. jakou minimální váhu by měla mít aby to bylo bez problémů. V jakém věku a váze poprvé připouštíte E.c.c.? Nerad bych něco uspěchal.