Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mysi samec vyhani samici

Dobry den, dnes v plzni na trhah jsem koupil dalsi samicku mysí do chovu. Ta samicka je cerna.dal jsem ji k 1 bilemu samci a 2 samicim,ktere jsou tez bile. Ti 3 bile mam jiz 3tzdny. Samec ale novou samicku vyhani z ukrytu a utoci na ni. Mysi chovam jen kvuli krmeni nevi nekdo zda nakonec ji samec prijme? Samice ji nic nedelaji.zerou s ni a spíu ní dokud ji samec nenapadne

Opravdu ji vyhání? nechce se jen pářit a samicka nechce ?
Taky sem nedávno dával novou samičku do hnízda samec se zaní hned pustil tak sem to nechal přes noc osudu a ráno už byli spolu v pelíšku všichni 3 :)
Dneska už je pěkně zakulacená

pokud ji kouše a ona píská tak to je už moc než jen předehra :)
Nejspíš bych vyměnil toho samce ]:) Pokud potřebujete větší přísun myší a musel by jste zalozit jeste jeden chov tak to je škoda krmit dalšího samce(darmožrouta) Nového samce v hnízdě samice přivítají podle mě určitě.
Nebo nechte nějaké mládě od samice až bude mít, jednu samičku nechat u nich. Křížení potomku a tak různě u myší většinou vubec nevadí

Vetsi prísun mysi nepotrebuji.mam jen 3pavouky schopny ulovit mys a agamu ktera max 1x za mesic a koralovku cambelovu. A nevyplaci se mi jezdit kvulí mysi kazdz tyden bň 1x za 14dni pro mys.proto chov.samice pres noc si udelala vlastni hnizdo na druhz strane bedny

přesně tak, vyčistit celou bednu a myši dát do nového, čistého kde nemají vlastní pachové značky. To je jasné, že novou myš napadá, je to vetřelec v jeho teritoriu. Ono přidat novou myš do zajeté nevyčištěné bedny taky může skončit tak, že ráno bude myš od starousedlíků zakousnutá.