Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mysi samec vyhani samici

Dobry den, dnes v plzni na trhah jsem koupil dalsi samicku mysí do chovu. Ta samicka je cerna.dal jsem ji k 1 bilemu samci a 2 samicim,ktere jsou tez bile. Ti 3 bile mam jiz 3tzdny. Samec ale novou samicku vyhani z ukrytu a utoci na ni. Mysi chovam jen kvuli krmeni nevi nekdo zda nakonec ji samec prijme? Samice ji nic nedelaji.zerou s ni a spíu ní dokud ji samec nenapadne

přesně tak, vyčistit celou bednu a myši dát do nového, čistého kde nemají vlastní pachové značky. To je jasné, že novou myš napadá, je to vetřelec v jeho teritoriu. Ono přidat novou myš do zajeté nevyčištěné bedny taky může skončit tak, že ráno bude myš od starousedlíků zakousnutá.