Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rhacodactylus ciliatus

Čau,mám pár otázek k tomuto druhu pagekona.
1.Stačí terárium:výška 80cm délka 50cm šířka 50cm ?
2.Jaké rostliny mohu použít ?
3:Podestýlka-může být rašelina a písek 1:1 ?
4.Chtěl bych dva kusy pagekona,a mám koupit spíš samičku a samečka z jednoho chovu nebo co mi poradíte ?

Díky

No pôvodne som chcela dať rastlinu do terária. Pozerala som na zahraničných stránkach a tam dávajú na dno tera Hydro balls, sieťku a na to substrát, do ktorého sa sadia priamo kvety. Tak som to chcela urobiť, ale už ste druhý, čo mi radí nechať kvety v kvetináči. Tak teraz sa neviem rozhodnúť :D Prečo radšej kvetináč?