Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak chytit hada?

Zdravím,
ráno jsem se vzbudil a viděl bratrova hada, jak se plazí po televizi (tuhle noc bratr i rodiče odjeli na dovolenou) a nevim, jak ho chytit. Naštěstí jsem ho hned našel, ležel za satelitním přijímačem. No ten had má asi 1,5m a jakmile se ho dotknu, začne okamžitě zdrhat, po pár pokusech lapit ho mi utekl pod skříň vedle ledničky. Čili já nemám problém ani tak s tím ho najít, ale se samotným chytáním, vyklouzává se mi z ruky. Já toho hada nechovám, takže o tom nic nevím, ale na následující 2 týdny jsem jediný, kdo bude doma, takže je to moje práce ho chytit. :D

Nevymýšlej žádný ptákoviny v podobě, misek s vodou apod... Pokud víš kde had je, tak je to zbytečné. Udělej to co ti radí Urobos. Prostě ho čapni a strč do terárka, podle toho co píšeš to nevypadá, že by ses ho nějak bál, tak by to neměl být problém.
Zbytečně to nekomplikuj ;-).