Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utopená vajíčka

Zdravím,

koukáte na příspěvek největšího blbce pod sluncem. Nevšiml jsem si snůšky 4 vajíček u "samce" a podařilo se mi v mechu utopit na cca 5 minut vajíčka od Lampropeltis triangulum annulata. Je možná záchrana? Nebo je mám rovnou vyhodit? Podle mě je bohužel jasno :-(
Díky za případné rady.

Tak přináším novinky ohledně vývoje. Včera se zatím vylíhla 3 mláďata ze 4 vajíček po 75 dnech inkubace při teplotě 26°C. Zbývající vajíčko je zatím v inkubátoru.