Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský-černé fleky +fotka

Ahoj tenhle dotaz jsem již psala dvakrat :D ale trochu sem to s tema fotkama pokazila:D.. chtěla bych se zeptat mám asi 1,5ročního chamíka samičku no a asi pred dvěma týdny se jí na pár místech začla sloupávat kůže .. pár dní před tím se normálně svlékla a potom se jí začla loupat ta normální kůže tak, že tam má černý fleky od toho sloupnutí (ne není to zbravení) ...na těch flecích se ani nemůže zbarvit nic .. a mám vážně strach.. pokusím se sem další den dát pár fotek a taky v polovině svlékání přesala.. vím že to není moc podrobné vysvětlení ale snad zítra ty fotky pomůžou .. Děkuji předem za odpovědi
A ještě by někoho mohly zajímat podmínky tak je sem rovnou napíšu:
Terárko velké dostatečně, kropíme aspon 2-4x denně, krmíme 3-5 cvrčků denně (podle velikosti), a pije také dostatečně a větrání má perfektní...A prosím omluvte případné gramatické chyby

Chudák chameleon... spálená odumřelá kůže. Na fotce je vidět výhřevná horká červená žárovka která ani není pro chamelóny taže že by zdroj popálení? + to přehnanné rosení takže okamžitá infekce a plíseň. Prosím vás než si koupíte takové zvíře, zjistěte si o tom něco než jej takhle drasticky trápit!!! Bohužel chameleónkovi se kůže do původního stavu nenavrátí...