Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budky

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat jestli by měl někdo zájem si přivydělat a vyrobit mi budku pro jedáky. Udělal bych si ji sám, ale momentálně nevím kam dřív skočit.

Kdyby byl někdo ochotný, byl bych rád na ceně a rozměrech bychom se domluvili posléze.

Děkuji, s pozdravem Martin

Auri ma pravdu, dle vlastnich zkusenosti (rok a neco) ,neni treba mit na boomy nake specialni budky, jako treba na mamby, ci kobry.. Toxicitu nehodlam bagatelizovat, clovek umrit muze, ale jed je cilen predevsimm na ptaky a to mam potvrzene jiz vicekrat a nejsm sam, Aurifer jiste potvrdi. Mys,chameleon umira na naledky kousniuti boomslanga PODSTATNE dele a taky to mam z vlastniho pozororovani, u vice kusu boomslangu a u vice krmeni samzorejme. Boomslang rozhodme neni "Most venomous snake of Africa" , jak se rado pise po webu. Nicmene pozor je si treba dat, ale to plati pro vse..

Boa nebuj, boom na balkon muze, jedine v zupanu.. :-D

:-D:-D:-D Radar má recht, zatímco myši nebo chamíky ten jejich jed zabíjí až po celkem dlouhé době, tak u ptáků to je fofr- anduly, holubi a zebry to měly za sebou ani ne do 2 minut po kousnutí, bez ohledu na to kam byli trefení. Taková andulka bojovala statečně, ale taky jenom krátce :-) Navíc teda ty boomy vysloveně rajcujou třepetající se křídla, letící pták nebo sedící ale mávající křídly v nich okamžitě vyvolá útok, kdežto běhající myš nebo lezoucí chamík toho zájmu zas tolik nevzbudí nebo až po nějaké době.

Přikládám foto boomslang vs. andulka vlnkovaná :-)