Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had v koupacim jezirku

Dobrý den,prosím o radu.Máme v koupacím jezírku hada,Ráno se náš p
rcek šel koupat a hrůůza viděl hada.Jak se dá had odchytnout? jde vůbec se hada z jezírka zbavit , aby se nevracel ? prosím...rady,že je chráněný a že máme být rádi,že ho máme..prosím ne,zkrátka ho nechceme ....brrr...v jezírku kromě rostlin nemáme žádné ryby ani živočichy...děkuji Gaba
[mod]Změna předmětu, původně: HAD V KOUPACÍM JEZÍRKU (cejna)[/mod]

děkuji,to jste mě uklidnil,ano vypadal jako na prvním obrázku asi tečky měl na sobě..už ho nevidíme,bylo to ráno už jsme to tu prohledali,ale v jezírku ho nevidíme..chceme ho chytit a šup s ním pryč do přírody,ale nevím jestli sítkou odchyt půjde ..je moc rychlý...no teda co se týče mě,já už ho vidět nechci,
DĚKUJI VŠEM ZA POVZBUZENÍ A RADY..