Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AQUATERA OLOMOUC 28.9.2013

Zdravím,
tak 28.9 je další aquatera v Olomouci tak můžete psát co dovezete nebo co sháníte :) Vím, že tohle vlákno zakládám dost s předstihem, ale na inzeráty mi nikdo neodpovídá (a když jo tak petaři co chcou jeden kus), tudiž jsem nechtěl zakládat zbytečné vlákno, když tohle se potom může využít i na tu burzu, a já se potřebuji zbavit šesti dvouměsíčních osmáků a třech dvouměsíčních syrských křečků, dále tu mám jednoho krmného gekončíka nočního.

Kdyby někdo chtěl tak prodám velmi levně, popřípadě vyměním za něco s doplatkem, nebo při nejhorším daruji. Pište sem, do PM nebo email : mn.animals@gmail.com. DOST SPĚCHÁ.

Dále můžu vzít na burzu klec pro andulky, 120L akvárium i s krytem, fauna boxy, ruzné květiny, a další přebytkové věci, kdyby měl někdo zájem PM (tohle však tolik nespěchá a můžu donést až na burzu)

Oficiální web akce: aquateraolomouc.cz
reklama (los); přidán odkaz na akci (Uroboros)

Ahoj já mohu nabídnout :
dospělého samce tiliqvi gigas - s estetickou vadou takže velmi levně
nerozkrmená mláďata krajty kobercové - (nevím čím to je, ale furt je musím krmit uměle), ale jinak jsou zdravé. také levně.
Adult samce varana stepního - jen do chovu - nikoliv mazlík - kouše už od malička - jinak velmi zdravé zvíře.

Popřípadě bych je vyměnila za mládě - varanus Salvador.

V případě zájmu beautiful.reptiles@seznam.cz