Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AQUATERA OLOMOUC 28.9.2013

Zdravím,
tak 28.9 je další aquatera v Olomouci tak můžete psát co dovezete nebo co sháníte :) Vím, že tohle vlákno zakládám dost s předstihem, ale na inzeráty mi nikdo neodpovídá (a když jo tak petaři co chcou jeden kus), tudiž jsem nechtěl zakládat zbytečné vlákno, když tohle se potom může využít i na tu burzu, a já se potřebuji zbavit šesti dvouměsíčních osmáků a třech dvouměsíčních syrských křečků, dále tu mám jednoho krmného gekončíka nočního.

Kdyby někdo chtěl tak prodám velmi levně, popřípadě vyměním za něco s doplatkem, nebo při nejhorším daruji. Pište sem, do PM nebo email : mn.animals@gmail.com. DOST SPĚCHÁ.

Dále můžu vzít na burzu klec pro andulky, 120L akvárium i s krytem, fauna boxy, ruzné květiny, a další přebytkové věci, kdyby měl někdo zájem PM (tohle však tolik nespěchá a můžu donést až na burzu)

Oficiální web akce: aquateraolomouc.cz
reklama (los); přidán odkaz na akci (Uroboros)

Z důvodu odjezdu ruším chov. Můžu dovézt Pantherophis guttatus amelano 0.1 NZ 2012, anery striped 1.0 NZ 2011, klasika 0.1 NZ 2011. Python regius 1.0 NZ 2012. Dále Holaspis laevis 1.1, Lepidodactylus lugubris, terária od Exo terra 2 ks. V případě zájmu SZ.

Můžu vzít:
Sklípkani: Brachypelma albopilosa 0.2, Brachypelma vagans, Lasiodora parahybana, Acantoscuria geniculata 1.0, Brachypelma emilia 3.0

Štíři: Euscorpius italicus

Zákeřnice: Platymeris sp. Mombo, Platymeris biguttatus, Platymeris rhadamanthus

Gekončíci: přírodní, Tremper albino, MSA

Užovka červená: klasik, klasik stripe, hypo, anery, anery stripe všechny 66%het SNOW stripe
caramel stripe, amelano všechny 100%het Butter motley/stripe

Můžu vzít Holaspis laevis 1.1 , Lepidodactylus lugubris 0.2 , Python regius 1.0 NZ 2012 , Gutky 1.2 NZ 2011 a 2012 klasika, amelano a anery striped, gekončíky noční 0.2 tremper albino a mack snow albino. Po domluvě použitá terária od exo terra.

Tak jsem se zkoušel rozhlídnout všude možně a fotku jsem nenašel..v předsálí bývají rybičkáři a v sále teraristi..nemám s čím srovnávat, ale je to po dlouhý době burza, která vydržela dýl jak jednou :-D Mně se tam líbí ;-)
(něco možná najdeš tu:oldkiwinka.rajce.idnes.cz)
Ale jestli potřebuješ něco konkrétního, vezmu na burzu za pár dní foťák a něco pofotím a hodím report ;-)

Jinak sháním nějaký T3 přepravky..T4ky mám, ale na mastomyši a myši by se mi hodily menší..bude někdo mít??

Teď jsem se vrátil z Polytechniky, burzu bych zase ohodnotil jako dobrou, akvaristé museli být spokojeni stopro a v tera sekci nebylo sice tolik "špeků" jako posledně, ale i tak výběr celkem pestrý, hlavně co se týká bezobratlých. Návštěvníku taky mraky, ovšem jaká byla nákupní síla těžko posoudit. Za mě palec nahoru a jestli to vyjde, tak zase v říjnu.

I já se tam dnes vyskytnul..koukal jsem po T3kách a granulích ve větších baleních..bohužel :-( ale líbily se mi tam ty L.mexicana..třeba příště..polepím terária ať je kam je strčit :-D A insektárium na Phyllium giganteum..ty byly super :-D
V listopadu se chystám konečně na Živou exotiku, ať mám s čím srovnávat :-D ale v našich končinách super burza a díky organizátorům, že se do něčeho takového pustili ;-)
Nějaký fotky zde: http://ivos85.rajce.idnes.cz/Aquatera_Olomouc_28.9 ./

Za nás spokojenost, nakoupili jsme téměř kompletní vybavení do budoucího terária pro stepáky varany, pěknou samici P. guttatus.
Na jedné loňské Aquateře byl chovatel se scinky T. scincoides chimerae, brali jsme od něj samce. Ale už jsme ho na dalších Aquaterách v Olomouci neviděli a já jsem někam zasel na tohoto pána kontakt. Nemáte někdo ponětí, kdo to byl? Tilikvu máme už pěknou a chtěli bychom ho dopárovat...

Ahoj já mohu nabídnout :
dospělého samce tiliqvi gigas - s estetickou vadou takže velmi levně
nerozkrmená mláďata krajty kobercové - (nevím čím to je, ale furt je musím krmit uměle), ale jinak jsou zdravé. také levně.
Adult samce varana stepního - jen do chovu - nikoliv mazlík - kouše už od malička - jinak velmi zdravé zvíře.

Popřípadě bych je vyměnila za mládě - varanus Salvador.

V případě zájmu beautiful.reptiles@seznam.cz