Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr ještěra podle potravy

Jojo na to přesně jsem narazil já, kupoval jsem 1L kde bylo psano 550-600 švabů cena byla 700. Sem si řikal paráda, to je výhodné šváb za korunu něco..... přišlo domu vysypal sem to do kyblu a bylo jich tam sotva 200

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny