Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Druh vodní želvy

Zdravím,
Prosím Vás, poradil by mi někdo zkušený, zda mám želvu Trachemys scripta troostii nebo jiný druh? Ikdyž želvy chovám přes deset let, tuto mám poprvé a nejsem si uplně jist druhem.

alba.asp Zde album .

Děkuji za odpověď.

Pokud se nehýbají vůbec, jsou mrtvý, nebo do rána budou. Předpokládal bych přehřátí, např. ve zveráči řekli vytápět tak byli želváni na topení nebo něco podobného. Pokud to tak je opravdu, doporučuji přikrát mrkev, trochu soli a napsat jaký byli.

jinak okamžitě snížit teplotu na 22-24C pokud ještě žijou a modlit se.