Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodní želva mapová nepravá - moc prosím o radu s chovem

Zdravím všechny milovníky zvířat,
mám doma želvičku, na 90% je to želva mapová nepravá (vodní je určitě :-)), nejsem velký odborník. Pomohly fotografie a popis na webu. Chtěla bych požádat o jakoukoli dobrou radu při jejím chovu(terárium, potrava, zimní spánek, ...) nebo o jakýkoli odkaz na web, který by mi, coby začátečníkovi, mohl pomoci.
Mnohokrát děkuji
Martina

samice jso vetsi nez samci v dospelosti meri az 20 nebo 25 cm.dle drapku poznas zda je to samecek nebo samicka.samecek ma delsi drapky nez samicka a taky ocasek.krmeni davej do vody nikoli na sous pokud mas mensi byt doporucila bych ti samecka.