Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno pomozte prosim had mě nema rad

Mam užovku červenou.když strčim do teraria ruku had sičí a stahuje se do obrane pozice,když ho chci chitit tak utíka a snaží se lezt po skle mužete mi prosim poradit co mam dělat a jak o ochočit,děkuji.
[mod]Vlákno je vyřešený. Tazatel se dověděl co potřeboval. Přínos vlákna pro poradnu i další návštěvníky je minimální... (cejna)[/mod]

Z vlastní zkušenosti s krajtou tmavou tak mi to taky dělala tak sem ju vždy nechal a bylo to a když najednou potvůrka užovka se k ní nějak vecpala do terária tak spolu byli na jednom místě a v tu chvíly se krajta sklidnila jak měla (kámošku) :) ale ted sou zase sami tak uvidím.