Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Želvy a rybky

Zdravim.Včera jsem si pořídil dvě malinké želvičky žlutolícé. Je možné je mít společně s rybkama v jednom akváriu? Mám nějakou představu a vzhledu akvárka.Ale pokud by někdo zaslal nějaké foto vlastního, tak budu rád za inspiraci.Děkuji

Ano, tak to robím aj ja, neviem si predstaviť ako by to vypadalo keby som kŕmil priamo v akváriu, avšak, neviem či netreba nechať malé korytnačky ešte rozkukať, nech nie sú stresované. Skús to tak, a keď ešte nebudú žrať, tak im daj chvíľu čas.

Krmit pouze rybama nebo nejdražšíma granulema (sera a tetrareptomin používám a jen když dojdou ryby), ostatní ti želvu zlikvidují přes játra. Žížaly apod jsou supr, ale takovej nadšenec dlouho nebudeš... Nezapomen na souš a UVB, to si vygůgli na Euzelva.cz.

S rybama se nepižlej, vem si na ně nůžky a nastříhej to na malý kusy, jinak by ti při tom popraskali všechny žilky v těle kdybys to pižlal nožem...